Wright State University

Wright State University

Wright State University

Введення

Wright State University — національний державний університет у Дейтоні, штат Огайо, де навчається понад 11 000 студентів. Пропонуючи 315-градусні програми, університет складається з п’яти коледжів, двох шкіл та філії в Селіні, штат Огайо. Wright State University , пропонує виняткову, доступну освіту.

Wright State University , розташований за 8 миль на північний схід від центру Дейтона, штат Огайо, щорічно обслуговує понад 11 000 студентів і пропонує 315 програм бакалаврів, аспірантів, докторантів та професійних програм у п’яти коледжах і двох школах. Університет також керує філією університету Wright State University – Лейк Кампус, на березі Гранд-Лейк-Сент-Меріс в Селіні, штат Огайо. Wright State University був названий на честь піонерів авіації Орвіла та Вілбура Райта, які винайшли перший у світі успішний літак у своєму магазині велосипедів у Дейтоні. Насправді, брати Райт провели більшість своїх ранніх випробувальних польотів у Хаффман Прері, лише за декілька хвилин їзди від нашого кампусу в Дейтоні.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Dayton

    Colonel Glenn Highway,3640, 45435, Dayton

Запитання