University of Economics and Innovation in Lublin (WSEI)

University of Economics and Innovation in Lublin (WSEI)

University of Economics and Innovation in Lublin (WSEI)

Введення

Початок

Університет економіки та інновацій у Любліні (WSEI) був створений на підставі дозволу Міністра освіти і спорту від 24 жовтня 2000 року. WSEI зареєстрована в реєстрі професійних вищих навчальних закладів Міністерства науки і вищої освіти за номером 57. Засновником університету є Польська фундація центрів індустрії можливостей "OIC Poland", яка є приватною неурядовою організацією, що знаходиться в Любліні. Фонд було засновано у 1991 році за ініціативою членів місцевого суспільства, які були зацікавлені у стимулюванні соціально-економічного розвитку Люблінської області.

Наша місія

Місія WSEI полягає в підготовці висококваліфікованих фахівців, які зможуть відповідати європейським стандартам, а потім посилити потенціал людських ресурсів та посилити потенціал органів місцевого самоврядування з точки зору управління державними фінансами, стратегічного планування або поглинання та управління Фонди ЄС. У контексті економічного розвитку регіону ці згадані сфери діяльності є основними проблемами, з якими стикаються державний та приватний сектори в найближчі кілька років.

Досягнення

Ми твердо віримо, що освітня діяльність нашого університету принесе величезний вплив на розвиток кар'єрних можливостей для наших студентів на користь Люблінської області. Ми дуже пишаємося тим становищем, яке WSEI досягла протягом багатьох років. Ми не можемо думати про ці досягнення, не згадавши людей, які сформували свої структури з самого початку і роблять це в наші дні.

освіта

Ми маємо успіх в основному на високому рівні освіти, який поєднує в собі академічні знання з тісними зв'язками та практикою соціально-економічного життя, що є дуже рідким серед вищих навчальних закладів. Високий рівень навчального процесу підтримує старанно обраний дидактичний персонал з відповідними академічними ступенями та необхідним академічним досвідом. Значна частина персоналу також має значний практичний досвід, отриманий від неакадемічної діяльності. Така відмінна команда є запорукою високого рівня освіти, пов'язаної з економічними реаліями нашого регіону, що відповідає вимогам ЄС.

Розташування

  • Lublin

    ul. Projektowa 4, , 20-209, Lublin

    Запитання