Keystone logo
© WSPA Marketing Center
The University College of Enterprise and Administration

The University College of Enterprise and Administration

The University College of Enterprise and Administration

Введення

Університетський коледж підприємництва та адміністрації діє на підставі дозволу, наданого міністром національної освіти та відповідно до Закону про вищу освіту від 27 липня 2005 року (Законодавчий вісник № 164, пункт 1365, зі змінами) та правових норм, виданих Законом , а також на підставі Статуту. Школою керує засновник і міністр, відповідальний за вищу освіту, відповідно до Закону про вищу освіту.

Місія Університетського коледжу полягає в тому, щоб навчити студентів бути креативними, розвивати свою кар'єру та допомогти їм знайти своє місце у світі глобалізації. WSPA розвиває міжнародні та міжкультурні компетенції студентів через створення міжнародного середовища в університеті та через міжнародну мобільність студентів і викладачів. Університетський коледж тісно співпрацює з великою кількістю європейських і неєвропейських університетів і коледжів, асоціацій, компаній та установ ринку праці.

WSPA має досвід у проектах, що фінансуються структурними фондами ЄС та програмами навчання впродовж життя – Erasmus, Leonardo da Vinci, Grundtvig, Study Visit та STF. З 2007 року WSPA виграла двадцять грантів, підтриманих структурними фондами ЄС, на суму майже 8 мільйонів євро, 200 000 євро від Фонду стипендій та навчання, фінансування LLP-Erasmus та Erasmus+ на суму 1 мільйон євро. WSPA отримав нагороду Leaders' University Award і звання лідера мобільності в проектах, що фінансуються норвезькими фондами. WSPA посіла перше місце в категорії «Наймасштабніше навчання для персоналу» в рамках грантів ЄЕЗ – гранти Норвегії в Польщі.

Практична освіта є сильним пріоритетом WSPA (стажування, розміщення, партнери з бізнесу та державного управління, а також практики як члени факультету). Методи навчання включають навчання в малих групах, уроки, практичний підхід, індивідуальні та групові проекти та громадські проекти. WSPA пропонує широкий спектр можливостей для студентів: міжнародну короткострокову та довгострокову мобільність, офіс кар’єри, стажування, робочі проекти та розміщення в місцевих та регіональних ділових партнерів, студентське самоврядування, ярмарки вакансій, які проводяться раз на два роки, та бізнес-інкубатори для студентів. Школа також підтримує тісні зв'язки з місцевою та регіональною бізнес-спільнотою.

Розташування

  • Lublin

    ul. Bursaki 12, Lublin, 20-150, Lublin

Запитання