WSPA University College of Enterprise and Administration

WSPA University College of Enterprise and Administration

WSPA University College of Enterprise and Administration

Введення

WSPA - найстаріша в Любліні!

Університетський коледж підприємництва та управління у Любліні (WSPA) був створений у 1998 році як приватний вищий навчальний заклад, який розпочав свою першу навчальну програму "Управління компанією" з 415 студентами, допущеними до першого року навчання. У наступному 1999/2000 навчальному році Університетський коледж складав понад 1 400 студентів.

81921_WSPA.jpg

Університетський коледж підприємства та адміністрування діє на підставі дозволу міністра національної освіти та відповідно до Закону про вищу освіту від 27 липня 2005 року (Журнал законів № 164, пункт 1365 з внесеними в нього поправками) та нормативно-правовими актами відповідно до Закону, а також на підставі Статуту. Школа контролюється засновником та міністром, що відповідає за вищу освіту, відповідно до Закону про вищу освіту.

Місія Університетського коледжу - навчити студентів бути творчими, розвивати свою кар'єру та допомогти їм знайти своє місце в глобалізуючому світі. WSPA розвиває міжнародні та міжкультурні компетентності студентів через створення міжнародного середовища в університеті та через міжнародну мобільність студентів та викладачів. Університетський коледж тісно співпрацює з великою кількістю європейських та неєвропейських університетів та коледжів, асоціацій, компаній та інститутів ринку праці.

WSPA має досвід роботи в проектах, що фінансуються зі Структурних фондів ЄС та програм навчального процесу протягом життя - Erasmus, Leonardo da Vinci, Grundtvig, навчальний візит, STF. З 2007 року WSPA виграла двадцять грантів, що підтримуються Структурними фондами ЄС, на суму майже 8 мільйонів євро, 200 тисяч євро від стипендіальних та навчальних фондів, фінансування LLP-Erasmus та Erasmus на суму 1 мільйон євро. WSPA отримала нагороду Лідерського університету та звання "Лідер мобільності" у проектах, що фінансуються Норвезькими фондами. WSPA зайняла перше місце в категорії "Найбільша підготовка кадрів у грантах ЄЕП-Норвегії" у Польщі.

Практична освіта є важливим пріоритетом WSPA (стажування, місця розташування, партнери для бізнесу та державного управління, практики як члени факультету). Методи навчання включають навчання в невеликих групах, підручники, практичний підхід, індивідуальні та групові проекти, проекти громад. WSPA пропонує широкий спектр можливостей для студентів: міжнародна короткотермінова та довгострокова мобільність, кар'єра, стажування, робочі проекти та місця розташування у місцевих та регіональних ділових партнерах, Уряд учнів, дворічні робочі ярмарки, бізнес-інкубатор для студентів. Школа підтримує також тісні зв'язки з місцевою та регіональною бізнес-спільнотою.

Розташування

  • Lublin

    Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie University College of Enterprise and Administration in Lublin Bursaki 12 20-150 Lublin, Poland, 20, Lublin

Запитання