Xavier University College of Professional Sciences

Xavier University College of Professional Sciences

Xavier University College of Professional Sciences

Введення

Коледж професійних наук університету Ксав'є готує студентів та аспірантів інтелектуально, морально та духовно до кар'єри та професій служіння в освіті, охороні здоров'я та соціальних науках. CPS кидає виклик студентам прагнути досягнення академічної досконалості та навчання впродовж життя шляхом сприяння співпраці та партнерству між громадами, а також включаючи дослідження, стипендії та інновації.

Усі програми CPS для бакалаврів та випускників

Освіта

Наша школа освіти - це активна спільнота викладачів, науковців та учнів, що просуває майбутнє освіти в нашому регіоні та за його межами. Починаючи з раннього дитинства та освіти Монтессорі, та закінчуючи освітніми лідерами, наш спеціаліст викладає партнерські стосунки з місцевими школами та районами, щоб забезпечити міцне та освічене майбутнє нашого суспільства. Обіцянка студентів Ксав'єрського університету враховує обіцянку нашої Школи освіти: «Ми - мусульмани Ксав'єра. Ми унікальні особистості, які об’єднуються в дусі святого Ігнатія, щоб разом вчитися, служити разом, і нам вдасться разом змінити світ. Ми діємо чесно, справедливо та щедро. Усі для одного і один для всіх ».

Соціальні науки

Наші викладачі та студенти працюють із ув'язненими, допомагають бездомним сім'ям знаходити житло, забезпечують охорону психічного здоров'я, покращують робоче середовище організацій та готують майбутніх лідерів громад. Вони роблять це разом за допомогою наших партнерів та агентств. Навчання відбувається в реальному світі, і його часто неможливо відрізнити від служіння. Оскільки Magis є основоположною цінністю, наші студенти прагнуть досягти більшого - як для інших, так і для інших.

Здоров'я

Якісне, доступне та ефективне медичне обслуговування - теми, що все більше турбують наше суспільство. Поточні проблеми в цій галузі включають, серед іншого, дитячу смертність, опіоїдну епідемію, доступну медичну допомогу, довготривалий догляд, аналітику здоров’я та політику охорони здоров’я. Наші програми охорони здоров’я готують майбутніх лідерів думок та безпосередніх постачальників послуг до цієї поточної галузі. Сьогодні приблизно половина всіх студентів коледжу та чверть усіх студентів Ксав'єрського університету мають спеціальність медичних професій. У нас є сильна репутація у підготовці керівників охорони здоров’я, медсестер, ерготерапевтів, спортивних тренерів, аналітиків у галузі охорони здоров’я та техніків візуалізації. Ми запустили кілька нових та інноваційних програм для задоволення потреб у працевлаштуванні цієї швидко мінливої галузі. Ми створили міцну національну репутацію міжпрофесійної освіти та співпраці - основи нового погляду на здоров’я, відомого як Здоров’я населення. Наші програми, пов’язані зі здоров’ям, забезпечують обіцянку бренду Університету Ксав’єра «Навчання, обслуговування та досягнення - разом».

Розташування

  • Cincinnati

    Victory Parkway,3800, 45207, Cincinnati

    Програми

    Запитання