Xiamen University Malaysia

Xiamen University Malaysia

Xiamen University Malaysia

Введення

Xiamen University Malaysia (XMUM) - перший зарубіжний кампус, створений відомим китайським університетом і першим університетським кампусом університету в Малайзії. Розташований в околицях Бандар-Кота-Варсісан, Сепанг, Селангор, за 15 хвилин їзди від адміністративного центру Путраджая або за 45 км на південний захід від Куала-Лумпура. Він побудований на площі 150 акрів із загальною площею 470 тисяч квадратних метрів. XMUM прагне стати університетом з чітким глобальним світоглядом, який має першокласне навчання і дослідження і охоплює культурне розмаїття. За винятком китайських досліджень і традиційної китайської медицини, засіб навчання для всіх інших програм англійською мовою.

112253_blur-businesswoman-close-up-407237.jpg

Xiamen Університет Китаю з одного погляду

З моменту свого заснування, в 1921 році, університет Сямень випустив понад 300 тисяч студентів і випускників. Більше 60 академіків Китайської академії наук (CAS) та Китайської академії техніки (CAE) навчалися або працювали в університеті Сямень.

Сфера застосування

Університет Сямень має 28 шкіл з 76 відділами та 14 науково-дослідними інститутами.

Ступені

Університет пропонує 33 докторські ступені в першокласних дисциплінах і 52 магістерських ступеня в першокласних дисциплінах. Він пропонує 90 програм для студентів, 279 програм для випускників та 187 кандидатів наук. загалом.

Університет Сямень має 2657 штатних викладачів і професійних дослідників, у тому числі 1875 професорів і доцентів, з яких 22 - академіки CAS та CAE.

В університеті нараховується близько 40 тисяч студентів денної форми навчання, у тому числі 19 843 студентів, 16 172 студентів магістратури та 3647 студентів. Є понад 3000 іноземних студентів.

З 2011 по 2015 рр. Студенти та викладачі XMU опублікували понад 50 дослідницьких звітів у міжнародних журналах, таких як Science, Nature і Cell та їх під-журнали. У 2016 році 306 та 31 науково-дослідний проект в Університеті Сямень були профінансовані Національним науковим фондом Китаю та Національним фондом соціальних наук Китаю відповідно.

Дослідження Південно-Східної Азії, дослідження Тайваню, дослідження вищої освіти, економічні дослідження та бухгалтерські дослідження є високо оціненими програмами в Китаї.

Global Reach

Університет Сямень має міжвузівські кооперативні зв'язки з більш ніж 300 вищими навчальними закладами в країні та за кордоном.

Університет Сямень сприяє викладанню китайської мови як іноземної.

Університет Сямень став першокласним університетом в Китаї. Вона створила 16 Інститутів Конфуція з університетами Північної Америки, Європи, Азії та Африки.

Маса і підключення

Університет Сямень має споруджену площу в 1,4 мільйона квадратних метрів, а бібліотеки - у 10,7 мільйона томів (у тому числі 5,6 мільйонів еквівалентних електронних книг).

Університет Сямень тепер робить великі кроки у напрямку досягнення своєї мети - створення університету високого рівня, відомого як у країні, так і за кордоном.

(Дані, наведені вище, станом на березень 2018 року)

112254_cheerful-colleague-desk-1169953.jpg

Факти Xiamen University Malaysia

Історична взаємозалежність

"XMU був заснований малайцями китайським паном Таном Кай Кі в 1921 році. Тепер, через 93 роки, XMU відповідає, створивши кампус в Малайзії, де пан Ках Кі досягла великих успіхів у своїй кар'єрі. .

-Zhu Chongshi, президент XMU (2003-2017)

Дух живе далі

Засновник XMU пан Тан Кі Кі вважався всесвітньо відомим педагогом, який присвятив все, що в нього було, прагнення до освіти. XMU урочисто обіцяє підтримувати дух пана Кана Кі безкорисливої відданості благородним причинам освіти у створенні XMUM. Вона залишатиметься неприбутковою організацією, а не буде повернена до Китаю. Замість цього, будь-які надлишкові кошти будуть спрямовані назад у дослідження та стипендії для студентів XMUM.

Прихильність до освітнього досконалості

Створення XMUM встановлює нові висоти у сферах співпраці та обміну освітою між Китаєм та Малайзією. XMU керується побудовою кампусу в одному з кращих Малайзії, збагачуючи краєвид вищої освіти в Малайзії, щоб виробляти високоякісні таланти з міжнародною конкурентоспроможністю.

Бачення та місія

Бачення

Xiamen University Malaysia прагне стати університетом з чітким глобальним світоглядом, який має першокласне викладання та дослідження та охоплює культурне розмаїття.

Місія

Виховувати молоді таланти з гідністю та мудрістю, перетворюючи їх на прекрасних громадян регіону, які сприятимуть процвітанню народу та соціальному прогресу Малайзії, Китаю та Південно-Східної Азії.

112255_architecture-buildings-city-92225.jpg

Розташування

  • Selangor

    Jalan Sunsuria, Bandar Sunsuria, 43900 Sepang, Selangor Darul Ehsan, Malaysia, 48200, Selangor

    Запитання