Keystone logo
Yerevan State University

Yerevan State University

Yerevan State University

Введення

125745_3UmBdBrdZyhdb3on7yDVYHNudc.jpg

Про ЄГУ

Yerevan State University забезпечує якісну освіту для забезпечення конкурентоспроможності своїх випускників як на місцевому, так і на світовому ринку праці.

Для вирішення сучасних викликів та ефективного виконання своєї освітньої місії ЄГУ постійно вдосконалює профіль та зміст своїх освітніх програм, застосовує сучасні методи навчання та навчання та надає студентам ефективні послуги підтримки.

Основні структурні зміни в академічній діяльності ЄГУ розпочалися в середині 1990-х. У 1995 р. ЕГУ змінив структуру своєї академічної кваліфікації, створивши дворівневу кваліфікаційну систему із ступенем бакалавра та магістра. У 2007 р. Система кредитування ECTS була запроваджена у всіх програмах магістратури, а потім через рік у програмах бакалавра.

В даний час в ЕГУ працює 60 бакалаврських, 130 магістерських та 70 докторських програм, в яких беруть участь майже 18000 студентів (за даними на 1 січня 2013 року, є 13500 студентів BA, 4000 магістрів та 400 аспірантів), 5000 з яких - за сумісництвом студенти часу.

В університеті є 19 факультетів з більш ніж 100 загально-професійними кафедрами та одна регіональна філія (кампус) з 4 факультетами в місті Іжеван. В ЕГУ працює близько 3000 співробітників, з яких 1300 - постійні наукові працівники (166 професорів, 461 доценти, 639 доцентів та викладачів).

125746_10wzVcjPIgOMc0bMApwthenYQH.jpg

23 викладачі та 26 членів заочної Національної академії наук залучаються до викладацької та дослідницької діяльності університету. Співвідношення студент / учитель - 12,5. Університет має своє видавництво та бібліотеку.

ЕГУ використовує багатофакторну систему оцінювання студентів, яка дозволяє постійно оцінювати рівень знань студентів протягом усього семестру. Він містить елементи формального оцінювання та сприяє індивідуальній роботі учнів та участі у заняттях.

Зараз ЄГУ створює свою внутрішню систему забезпечення якості відповідно до вимог Європейських стандартів та Керівних принципів для підвищення якості своїх освітніх положень. Ефективний зворотній зв'язок студентів та випускників запроваджено для приведення навчальних програм у відповідність до потреб та вимог ринку праці та суспільства.

Постійний розвиток викладацького складу є одним із пріоритетів ЄГУ, що є вирішальним фактором для забезпечення якісної освіти. Нещодавно ЕГУ представив нову програму, засновану на кредитах для розвитку викладацького складу. Він забезпечує спеціальні навчальні курси, спрямовані на розвиток навичок учителів у застосуванні нових методів навчання, навчання та оцінювання.

ЄГУ також забезпечує професійну підготовку, курси безперервної освіти та можливість навчання протягом усього життя для різних груп суспільства через свої програми та курси розширення.

125747_hBBTYN3JkJ4rqmxmkRpAlama06.jpg

Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво Yerevan State University існує з перших років заснування ЄГУ.

Зараз університет має угоди з 120 університетами та науковими центрами 37 країн. Особливо активна співпраця з ОБСЄ, "Синопсис Вірменія", Агентством міжнародного розвитку США, співпраця в рамках програм "NFSAT", "CRDF", "TEMPUS". Прикладом співпраці є тісні науково-освітні відносини ЄГУ , утворена в останні роки, при Об'єднаному інституті ядерних досліджень (Російська Федерація, Дубна), Державному університеті Арізони (США), Університеті Ростока (Німеччина), Університеті Тріра (Німеччина), Університеті Флоренції (Італія), Варшава Університет (Польща), Московський державний університет імені М.В. Ломоносова.

Сьогодні ЕГУ широко бере участь у різних міжнародних програмах: ЄГУ є дійсним членом Міжнародної асоціації університетів, Асоціації європейських університетів, Асоціації Євразійських університетів, Російського союзу ректорів, Асоціації університетів країн Чорноморського регіону та Міжнародна асоціація президентів університетів.

Розташування

  • Yerevan

    Republic of Armenia, Yerevan, 0025, 1 Alex Manoogian, , Yerevan

Запитання