York College of Pennsylvania (YCP)

York College of Pennsylvania (YCP)

York College of Pennsylvania (YCP)

Введення

Йорк коледжу Пенсільванії це співтовариство учнів і навчання, члени якого мають спільну зв'язок активної участі в академічній і університетського життя. У Йорку, ми вважаємо, що колегіальний досвід у своїх кращих є комплексний процес цілісного розвитку особистості, який готує випускників до плідної ролі в суспільстві, в той час як сприяння їх зростання як особистості і довічного учнів. Відмінною рисою досвіду Йорк є перевага у професійній підготовці. Йорк поважний освітня установа, відстеження його спадщина назад в перші роки американської республіки. Протягом усієї своєї довгої історії, зобов'язання-Йорка в тому, щоб забезпечити високу якість, доступні освітні програми, які готують лідерів для значущих професійних ролей в бізнесі, уряді, охороні здоров'я, промисловості, науки, соціального обслуговування та мистецтва. Йорк Коледж домоглася визнання на Близькому Атлантичному регіоні і на національному рівні за видатні досягнення у своїх академічних програм і за його прихильність до доступності. Як відносно великий коледж (понад 4600 студентів-очників), Йорк являє собою «золоту середину» у сфері вищої освіти, поєднуючи широкі академічні ресурси і позакласних можливості тонкої університету з спільнотою духу та особистої уваги невеликій коледжу.

Наше завдання Йорк Коледж прагне забезпечити доступне у навчанні для наших студентів по:

Пропонуючи більш 50 спеціальностей бакалаврату в професійних програмах, природничих і гуманітарних наук; магістерські програми в бізнесі, освіті і догляді, і докторську ступінь в сестринської практиці; Створення навчального середовища зосереджена на індивідуальний підхід і руки-на навчанні; Надання освітніх програм з чудовою ступенем ефективності, для того, щоб підтримувати найнижчі витрати на можливі студентів; Використовуючи різноманітні програмування кампусу, щоб полегшити інтелектуального, професійного і соціального зростання.

Наше бачення Йорк коледжу присвячена підготовці студентів до фахівців у будь кар'єра вони переслідують по:

Виконання національного опитування, яке визначає характеристики професіоналізму; Розробка спільних навчальних програм, які ілюструють професійних характеристик.

Створення професіоналів Щоб побудувати на традиції доступною навчанні та зміцнювати нашу обіцянку професійної підготовки наших студентів, Йорк коледж створив Центр професійної майстерності (CPE), який проводить національне опитування, який визначає характеристики професіоналізму і допомагає в розвитку програм професійного розвитку для студентів. Результати щорічного опитування керівництво майбутні теми семінару, гарантуючи, що наші студенти на випередження, коли справа доходить до прийняття самі товарної а випускників. Завдяки своїй опитування на професіоналізм, ми гарантуємо нашим студентам точно знати, що людський ресурс і бізнес-керівники шукають в сьогодні професійний.

Розташування

  • York

    York College of Pennsylvania, 441 Country Club Road , 17403-3651, York

    Запитання