Zayed University

Zayed University

Zayed University

Введення

Zayed University Візія

Zayed University є національним та регіональним лідером освітніх інновацій. Цей основний інститут, заснований у 1998 році і з гордістю називає засновника нації, пізнього шейха Заїда бен Султана Аль Нахайяна, є сучасним втіленням президентських амбіцій та значних сподівань на вищу освіту в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Сьогодні Zayed University відзначається тим, що охоплює два сучасні кампуси як в Абу-Дабі, так і в Дубаї, які вітають вітчизняних та іноземних студентів з-поміж ОАЕ, більш широкого регіону Перської затоки та по всьому світу.

Zayed University акредитований Комісією з академічної акредитації (CAA) - органом внутрішнього контролю якості та акредитації ОАЕ, а також міжнародною комісією з питань вищої освіти середніх держав (США), однією з шести регіональних органів акредитації в США, яка забезпечує Міжнародно визнані програми з університету, що забезпечує якість.

Місія 2017-2021

 • Надати студентам світового рівня усім студентам через надання двох держав художніх містечок у Абу-Дабі та Дубаї, які будуть надихати, підтримувати та розвивати учнівські здібності за допомогою доступу висококваліфікованих факультетів та виділених співробітників.
 • Запропонувати різноманітні та міжнародно визнані програми для студентів та випускників, які забезпечать навчальний та інклюзивний досвід студентів. Випускники будуть готові сприяти та сприяти соціальному та економічному добробуту суспільства ОАЕ та відповідних професій.
 • Сприяти створенню суспільства, що базується на знаннях, шляхом проведення наукових досліджень, стипендій, творчої діяльності, аутріч, послуг безперервної освіти. З метою поширення знань місцевим, регіональним та глобальним громадам.

Про Zayed University

Незважаючи на те, що об'єднані Арабські Емірати є молодим народом, вони відіграють особливу роль на Близькому Сході завдяки своєму стратегічному розташуванню, якості своєї сучасної інфраструктури та далекоглядному баченню лідерів країни. Ці лідери визначили, що освіта має велике значення для майбутнього ОАЕ, про що свідчать слова засновника ОАЕ з пізнього шейха Заїда бен Султана Аль Нахаяна:

«Досконалість у сфері освіти та знань - це шлях до слави. Цього можна досягти лише завдяки постійним зусиллям та академічному прогресу. Освіта - головний компонент прогресу та розвитку, і держава не прагнула докласти зусиль, щоб забезпечити необхідні вимоги освітнього сектору. Держава гостро потребує зусиль усіх освічених громадян у процесі розвитку ».

Zayed University , що підтримується урядом, був створений у 1998 році для підготовки лідерів, які передбачатимуть можливості та враховуватимуть можливості для дій, які створить майбутнє Об'єднаних Арабських Еміратів.

Університет має кампуси, розташовані в двох найбільших містах ОАЕ, Абу-Дабі і Дубаї, під одним центральним управлінням. Зарахування в кожному кампусі перевищує 4000 студентів. Університет досить малий, щоб забезпечити особисту взаємодію між студентами та викладачами, але досить великий, щоб запропонувати студентам широкий спектр складних програм. У Zayed University студенти відчувають середовище навчання, яке заохочує і підтримує їхні академічні потреби і сприяє їх успіху.

Основою для академічного досвіду Zayed University є академічна модель програми, яка зосереджена на результатах навчання та оцінці. Ця модель надає студентам збалансовану, пов'язану академічну програму, яка чітко визначає результати, гарантує, що ресурси підтримують освітні цілі, і підкреслює досягнення та успіх учнів. Модель навчальної програми підтримується за допомогою повної освітньої програми, включаючи програму академічного мосту, яка забезпечує знання англійської мови студентами; основний навчальний план із загальної освіти, який забезпечує широку міждисциплінарну основу для обраної галузі навчання студента; поглиблені дослідження, запропоновані семи коледжами; стажування, що забезпечують практичний досвід; та періодичну оцінку успішності студентів в результатах навчання Zayed University .

Протягом перших трьох семестрів у програмі бакалаврату студенти навчаються в програмі загальної освіти в Університетському коледжі, який включає в себе основний навчальний план, який забезпечує інтелектуальний досвід, який поділяють усі студенти, і який створює основу для навчальних результатів Zayed University . . Через ряд тісно пов'язаних міждисциплінарних курсів, студенти розвивають свої здібності в критичному мисленні, глобальній обізнаності, комп'ютерних додатках, наукових і кількісних міркуваннях, інформаційній грамотності та володіння англійською та арабською мовами.

У Zayed University , студенти мають вибір ступенів програм, призначених для задоволення їх особистих наукових інтересів і кар'єрні цілі. Програми розроблені таким чином, щоб відповідати найвищим міжнародним академічним стандартам. У своїх обраних програмах навчання студенти беруть активну участь у навчальному процесі, який вимагає від них застосовувати свої знання в реальних умовах і розвивати широке розуміння поточних проблем і практик. З ростом їх інтелектуальних можливостей студенти беруть на себе все більшу відповідальність за самостійне навчання. Випускники Zayed University відрізняються арабською та англійською мовами і добре обґрунтовані в академічних дисциплінах, володіють навичками роботи з комп'ютером, знають про їхню багату культуру і спадщину, глобальні в своїх перспективах і досвід роботи на професійному робочому місці. Їхній успіх у Zayed University готує їх до того, щоб стати лідерами у своїх сім'ях, їхній громаді та своїй нації.

Розташування

 • Mohammed Bin Zayed City

  Zayed University, P.O. Box 144534, , Mohammed Bin Zayed City

  • Dubai

   Zayed University, P.O. Box 19282, , Dubai

   Запитання