Стипендія Keystone

Прийом заявок в 2021 закрито. Зареєструйтеся, щоб отримати оновлення, коли буде оголошена наступна стипендія!

Здійсніть свої мрії за допомогою стипендії Keystone!

Що таке стипендія Keystone?

Keystone Academic Solutions пропонує чотири стипендії для студентів, що здобуватимуть базову вищу освіту, та дві стипендії для студентів, що здобуватимуть повну вищу освіту. Стипендії будуть запропоновані для шести студентів, що мають високі показники успішності в навчанні та продемонструють прагнення змінити світ на краще через свою освіту.

Хто може подати заявку?

Майбутні студенти віком від 18 років, що розпочинають навчання та планують здобувати базову або повну вищу освіту на денній формі навчання. Ознайомтеся з нашими веб-сайтами для студентів уже сьогодні, щоб знайти свою програму навчання та виграти одну із шести доступних стипендій Keystone!

Як подати заявку на отримання стипендії Keystone?

Заповніть свої дані, і ми повідомимо вас про запуск наступної стипендії!

Початок подачі заявки на стипендію

Про Keystone Academic Solutions

Keystone Academic Solutions щомісяця допомагає понад шести мільйонам студентів знайти ідеальну програму навчання. Ми допомагаємо майбутнім студентам переглядати сотні варіантів та напрямків навчання в одному місці, у будь-який час, будь-де. Ми збираємо всю відповідну інформацію та новини про вищу освіту та надаємо студентам платформу й інструменти для безпосереднього спілкування з університетом та працівниками приймальної комісії по всьому світу. Таким чином ми надаємо можливість людям із будь-якої точки планети вибирати освіту для досягнення особистих та професійних цілей!

Ознайомтеся з нашими веб-сайтами вже сьогодні, щоб знайти свою програму навчання