Keystone logo
Стипендії

Стипендії

Стипендії — це фінансові нагороди, які пропонуються університетами або іншими освітніми організаціями для фінансової підтримки студентів у навчанні. Стипендії присуджуються на основі фінансових потреб, академічних здібностей, суспільного блага, спортивних чи мистецьких здібностей або комбінації вищезазначеного.

 • Стипендії Keystone для випускників

  Стипендії Keystone для випускників

  Keystone Academic Solutions пропонує стипендії для аспірантів студентам у всьому світі. Ці стипендії пропонуються студентам, які мають добру академічну освіту та демонструють сильну мотивацію змінювати світ завдяки своїй освіті. Підпишіться тут, щоб отримувати оновлення, коли буде оголошено наступну групу стипендій!

  Подайте заявку тут
 • Стипендії коледжу США

  Стипендії коледжу США

  College Scholarships USA (CSUSA) надає талановитим студентам, які займаються спортом, можливість навчатися в американському університеті та змагатися в університетських видах спорту, отримуючи стипендію. З 2007 року співробітники CSUSA допомогли понад 2300 студентам-спортсменам з різних видів спорту з усього світу досягти своїх амбіцій щодо змагань у спорті в поєднанні з вищою освітою. Заповніть коротку форму безкоштовного оцінювання на їх веб-сайті, щоб дізнатися свої шанси на отримання стипендії.

  Подайте заявку тут
 • Стипендії Keystone для студентів

  Стипендії Keystone для студентів

  Keystone Academic Solutions пропонує стипендії для студентів у всьому світі. Ці стипендії пропонуються студентам, які мають добру академічну освіту та демонструють сильну мотивацію змінювати світ завдяки своїй освіті. Підпишіться тут, щоб отримувати оновлення, коли буде оголошено наступну групу стипендій!

  Подайте заявку тут