Стипендії

Стипендії — це фінансові винагороди, що пропонуються університетами чи іншими освітніми організаціями для фінансової підтримки студентів у навчанні. Стипендії призначаються у зв’язку з фінансовими потребами, за здібності до навчання, як суспільне благо, за спортивні або мистецькі здібності чи в результаті поєднання умов вище.

Ви коли-небудь думали, що зможете повністю контролювати своє студентське життя?

Тепер це можливо: за допомогою онлайн-програми від Університету IU ви самі вирішуєте, коли та як навчатися!

А якщо вам цікаво, коли почнеться наступний семестр, у нас є для вас гарні новини: ви можете почати навчання коли завгодно, де б ви не були й навіть отримати знижку до 50% на оплату навчання.

Міжнародний університет прикладних наук (IU) є лідером онлайн-навчання вже понад 10 років. Саме тому університет дає можливість навчатися в зручний час і в зручному місці. Відчуйте себе в кампусі, де б ви не були та що б не вивчали – дані й інтернет-технології чи бізнес і керування. Курси й іспити доступні цілодобово, тож ви можете навчатися просто вдома чи в улюбленому кафе.

Це справжня програма освіти, розроблена відповідно до реальних потреб студентів у 2022 році.

Стипендії Keystone для студентів, що здобувають базову вищу освіту

Keystone Academic Solutions пропонує стипендії для студентів, що здобуватимуть базову вищу освіту, в усьому світі. Ці стипендії пропонуються для студентів, що мають високі показники успішності в навчанні та демонструють прагнення змінити світ на краще через свою освіту. Зареєструйтеся тут, щоб отримати оновлення про оголошення наступного набору стипендій!

Стипендії Keystone для студентів, що здобувають повну вищу освіту

Keystone Academic Solutions пропонує стипендії для студентів, що здобуватимуть повну вищу освіту, в усьому світі. Ці стипендії пропонуються для студентів, що мають високі показники успішності в навчанні та демонструють прагнення змінити світ на краще через свою освіту. Зареєструйтеся тут, щоб отримати оновлення про оголошення наступного набору стипендій!