Підготовка до тесту

Підготовка до іспитів готує учнів та студентів до іспитів в університеті або вступних іспитів до університету. Вона може проводитися в групі або індивідуально. Перегляньте варіанти нижче, щоб знайти відповідний тип підготовки саме для вас.
PrepScholar пропонує доступні онлайн-курси підготовки до SAT, ACT, GRE та GMAT. Програма пристосовує навчання до сильних та слабких сторін студентів. Курси розроблено зі стратегічної та наукової точки зору для підготовки студентів саме в тих областях, що відповідають їхнім здібностям.
Magoosh пропонує онлайн-підготовку до тестів SAT, що робить навчання для проходження стандартизованих тестів доступним, ефективним та приємним. Студенти можуть навчатися в будь-який час і в будь-якому місці з комп’ютера або телефону. Magoosh коштує значно менше, ніж заняття з репетиторами, а результати будуть такими ж або навіть краще.
Понад 1750 практичних запитань і понад 200 відеоуроків
Magoosh пропонує онлайн-підготовку до тестів GRE, що робить навчання для проходження стандартизованих тестів доступним, ефективним та приємним. Студенти можуть навчатися в будь-який час і в будь-якому місці з комп’ютера або телефону. Magoosh коштує значно менше, ніж заняття з репетиторами, а результати будуть такими ж або навіть краще.
Понад 1400 практичних запитань і понад 250 відеоуроків
Magoosh пропонує онлайн-підготовку до тестів TOEFL, що робить навчання для проходження стандартизованих тестів доступним, ефективним та приємним. Студенти можуть навчатися в будь-який час і в будь-якому місці з комп’ютера або телефону. Magoosh коштує значно менше, ніж заняття з репетиторами, а результати будуть такими ж або навіть краще.
Понад 420 практичних запитань і понад 140 відеоуроків
Magoosh пропонує онлайн-підготовку до тестів IELTS, що робить навчання для проходження стандартизованих тестів доступним, ефективним та приємним. Студенти можуть навчатися в будь-який час і в будь-якому місці з комп’ютера або телефону. Magoosh коштує значно менше, ніж заняття з репетиторами, а результати будуть такими ж або навіть краще.
Понад 600 практичних запитань і понад 125 відеоуроків
Magoosh пропонує онлайн-підготовку до тестів ACT, що робить навчання для проходження стандартизованих тестів доступним, ефективним та приємним. Студенти можуть навчатися в будь-який час і в будь-якому місці з комп’ютера або телефону. Magoosh коштує значно менше, ніж заняття з репетиторами, а результати будуть такими ж або навіть краще.
Понад 1300 практичних запитань і понад 250 відеоуроків
Magoosh пропонує онлайн-підготовку до тестів GMAT, що робить навчання для проходження стандартизованих тестів доступним, ефективним та приємним. Студенти можуть навчатися в будь-який час і в будь-якому місці з комп’ютера або телефону. Magoosh коштує значно менше, ніж заняття з репетиторами, а результати будуть такими ж або навіть краще.
Понад 1300 практичних запитань і понад 340 відеоуроків