Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu

Введення

Коріння технологічного та гуманітарного університетів Казімєж Пуласкі в Радомі повертається до Інженерної школи NOT в Радомі та Вечірньої інженерної школи, створеної в Радомі в 1950 році. У 1965 р. На її базі було створено Вечірню інженерну школу м. Кельце-Радом, яка в 1967 р. Була перетворена у Вищу інженерну школу м. Кельце-Радом, а потім у Технологічний університет м. Кельце. Свою самостійну діяльність вона розпочала у 1978 році як Вища інженерна школа з ім'ям Казімєжа Пуласького. У 1996 році назву університету було змінено на "Політехніка Радомська ім. Казимира Пуласького ”. Протягом багатьох років послідовні органи університету прагнули до його постійного розвитку та збільшення значення університетів нашої країни у світі.

11 вересня 2012 року відповідно до Парламентського закону від 27 липня 2012 року Радомський технологічний університет був перетворений на Університет технологій та гуманітарних наук. Казимира Пуласького в Радомі.

В даний час це єдиний державний університет в Радомській області з дуже широкою та багатою дидактичною пропозицією. Він виховує фахівців у різних наукових галузях: технічних, економічних, педагогічних, мистецьких, гуманітарних та медичних. UTH в Радомі - це стабільний і зрілий університет з великим досвідом, що підтверджується багатьма поколіннями добре освічених та добре підготовлених випускників. Це також університет з академічною автономією, багатою інфраструктурою та науково-педагогічним потенціалом, що гарантує високий європейський рівень освіти. Це університет, який враховує потреби своїх студентів, їхні ідеї та очікування, але також відкритий для очікувань регіону. Це також розвиває широке науково-дослідне співробітництво у розвитку місцевої промисловості.

Розташування

  • Radom

    Jacka Malczewskiego,29, 26-600, Radom

    Запитання